+380412445777 ОГОЛОШЕННЯ БЕЗКОШТОВНО !!! admin@zhytlo.net
м. Житомир
Особистий кабінет
E-mail (логін) :
Пароль :
Реєстрація
Пошук по сайту
 
Курси валют
Курс валют на портале Finance.UA
Онлайн радіо
Вас обслуговує
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Відвідування
Зараз на сайті: 1
Зареєстрованих: 0
Незареєстрованих: 1
Візитів за добу: 1
Візитів всього: 85881
Юридичні послуги та консультації

   Народившись дитина окрім того, що стає громадянином своєї країни, вона вже вступає в правові відносини з державою і захист її прав гарантовані Конституцією України та Законом України «Про охорону дитинства», цілою низкою інших законів.

            Проте, повсякчас зустрічаються випадки, коли людина не знає як правильно реалізувати своє право, як захистити свої законні інтереси, як правильно оформити звернення до різних установ органів державної влади, як правильно діяти у взаємостосунках з іншими юридичними та фізичними особами.

            В таких випадках необхідна юридична допомога, тобто отримання юридичної консультації і практичної юридичної допомоги.

            Юридична консультація людині необхідна для того, щоб подивитися на ситуацію крізь призму законів, зорієнтуватися і визначитися в найвигіднішому варіанті вирішення цієї ситуації, визначити можливі ризики і настання можливих негативних наслідків, з’ясування  від кого і від чого залежить реалізація своїх прав, в яких установах можна отримати ті чи інші документи, яким шляхом можна відновити втрачені документи, з яких питань необхідно звернутися до нотаріуса.

            Зазвичай люди поверхово обізнані з законодавством, а через це не можуть повністю реалізувати свої права та визначитись у своїх діях.

            Коли людина отримує всебічну правову інформацію стосовно своєї проблеми, вона може вільно, на свій розсуд реалізувати своє майнове чи немайнове право.

            До кого ж краще звертатися, якщо виникла потреба отримати юридичну консультацію чи допомогу?

            Пропонуємо звертатися до вже відомих, офіційно зареєстрованих в єдиному державному реєстрі юридичних контор, центрів, одним з яких є Товариство з обмеженою відповідальністю «Експертно-правовий центр» в місті Житомирі, який вже тривалий час здійснює свою діяльність у напрямках:

Агентство нерухомості.

Інформаційні послуги з питань купівлі-продажу нерухомості.

Оцінка нерухомості, транспорту,обладнання, цілісних майнових комплексів.

Юридичні послуги та консультації з господарського законодавства, з трудового законодавства, цивільних спорів (стягнення заборгованості, відшкодування матеріальної та моральної шкоди, з питань, що виникають при оформленні спадщини, оформлення опікунства), з сімейного права (розірвання шлюбу, розподіл майна, позбавлення батьківських прав, стягнення аліментів та ін.).

Реєстрація та ліквідація підприємницької діяльності.

Виготовлення установчих документів.

Оформлення позовних заяв, апеляційних, касаційних скарг до судів.

Представництво в судах.

Абонентське обслуговування підприємств і організацій.

 

            Послуги надаються в режимі: кожного робочого дня з 9-00 до 18-00.

            Звертатися за телефонами (0412)445-777, 44-55-77, факс 44-77-55.

Агентство нерухомості моб.тел.

Експертні послуги

Юридичні послуги

            Плата за послуги доступна кожному.

Ваше ім'я :
Контактний телефон :
E-mail:
Відправляти відповідь на електронну пошту:
Відображати відповідь на сайті:
Текст запитанння:
 
Архів запитань та відповідей
1. Допоможіть будьласка, у вирішені даного питання! У 1997 році від мого імені були вкладені акції в відкрите акціонерне товариство "славутський райагропостач" чи можна на даний момент забрати свої акції?
давидюк ігор дмитрович
2. Чи можна при проведенні ревізій використовувати матеріали аудитів інших органів
игорь
3. доброго дня ! Питання по договору-оренді землі (майновий пай). В 2009 році моя мама (нині покійна) підписала договір аренди землі з власником агрофірми (також нині покійним). Чи даний договір є дійсний?
саша
4. Я придбав через оголошення в інтернеті у фізичної особи бу запчастину до автомобіля. Дану запчастину (пружини) отримав в одному з відділень товаро перевезень, попередньо за неї розрахувавшись. Того ж дня на СТО було встановлено, що дана запчастина являється (задніми пружинами) , а я замовляв (передні). Звязавшись з відправником та пояснивши суть даної проблеми останній погодився змінити дані запчастини (без повернення коштів). Після заміни відправник знову прислав мені не ті запчастини які потрібно (замість передніх - задні пружини). Знову звязавших з відправником та пояснивши суть даної проблеми запропонував відправнику повернути йому його запчастини, а той в свою чергу при їх отримані має повернути мені кошти на, що відправник мені відмовляє, ("В даного громадянина авторазборка") Як я можу вплинути на даного громадянина? Чи вбачаються в його діях ознаки шахрайства?
Юрій
5. Мій батько пропрацював газаелектрозвар ником за списком №2 25р з них до 1992р зарахували до пенсії, а після 1992р не зараховують, бо підприємсво не провело атестацію робочих місць, що робити чи куди звернутися за допомогою
Юлия

Доброго дня! В даному випадку Вам потрібно звернутись до адвокатів, що спеціалізуються на трудовому праві, спробуйте звернутись до Наших партнерів за телефонами вказаними на сайті: http://cspn.com.ua/

6. Здрастуйте! Мої батьки мешкають в сільській місцевості. Проживають в трьохквартирному будинку. В квартирі сусідів є погріб, який був побудований самовільно, ще у 80 - роках попереднім власником квартири, без дозволу на будівництво. Вже давно погріб руйнує будинок. В результаті чого утворилися великі тріщини в стінах. Скажіть, будь - ласка, куди потрібно звернутися моїм батькам, для того щоб знешкодити даний погріб. Дякую.
Лілія

В даному випадку важливим моментом є досудове врегулювання такого спору, тобто з сусідами потрібно "домовитись" про демонтаж погребу. Звичайно, якщо це не можливо, то такі питання вирішуються в судовому порядку. Ви можете звернутись в до будь-якого адвоката або у "Центр сімейного права та спадкування" (тел. 067-780-05-15, 093-105-86-78, 066-324-94-67) за отриманням кваліфікованої юридичної допомоги у вирішенні судового спору. У такому випадку всі витрати, як правило покладаються судом на винну сторону.

7. dobriy den,podskajite,mgut li grajdane Livii preobresti zemelniy uchastok ili kvartiru na teriorii Zhytomira ili oblasti i kakie dokumenti dlya etogo nujni?
Alisa Kucher

Гражданин иностранного государства может приобрести на территории Украины любую недвижимость, оформляется такая сделка нотариально, может потребоваться согласие на покупку второго из супругов (если покупатель состоит в браке). Дополнительную информацию Выможете получить по тел.+380412445777 или опишите Вашу конкретную ситуацию в письме, наш менеджер обязательно свяжется с Вами (expert_zt@meta.ua)

8. Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи є такий вид договору про об'єднання часток у праві спільної часткової власності, щоб в подальшому укласти договір купівлі-продажу цієї власності (квартири). Чи покупцю цієї квартири треба укладати два договори з кожним із власників об'єкта спільної часткової власності (квартири)? Дякую
Мар'яна

В даному випадку укладається один договір купівлі-продажу майна (квартири) де одією із сторін є продавці (їх може бути декілька) та покупець (їх теж може бути декілька).

9. Назначена судебно-техническая экспертиза. Один из вопросов - определить рыночную стоимость 3-х комнатной квартиры. Квартира полностью перепланирована и переоборудованна, данные изменения не узаконены. Может ли эксперт определить стоимость.
Виктор

Определить стоимость рыночную квартиры может если он имеет соответствующую квалификацию (суд обязательно обратит на это внимание).

10. Здравствуйте! Мне необходима помощь в предоставлении моих интересов в Житомирской государственной нотариальной конторе-2. Я проживаю в г. Волгограде и постояннно находиться там не могу. Наследственное дело открыто в Житомирской государственной нотариальной конторе-2. Интересует стоимость Ваших услуг.
Ирина

Здравствуйте!  ООО "Экспертно-правовой центр" предоставляет такой вид услуг, как представительство интересов в нотариальных оргнах. Если Вам необходим такой вид услуг, то наши юристы готовы Вам помочь. Стоимость не можем определить, поскольку не знаем суть Вашего дела. Детально опишите или перезвоните (+380412)44-77-55